• جویبار، شهرک صنعتی
  • info@Roto-powder.com
  • +989129343100

درباره ما

شرکت کیان پلیمر طبرستان ( سیسکو )

سیسکو در یک نگاه

 

سیسکو در سال 1386 به منظور تولید کامپاندهای ویژه مورد مصرف در صنایع آبیاری تاسیس شد. سیسکو در تمامی سال های فعالیت خود سعی در تولید محصولات با کیفیت داشته و همواره در راستای پاسخ به نیاز مشتریان سبد محصولات خود را کامل تر کرده است. به همین دلیل در حال حاضر سیسکو در دو حوزه محصولات و مواد اولیه پلیمری به مشتریان خود محصولات و خدمات ارائه می کند. نیروی انسانی زبده و با دانش، در کنار تجهیزات تولید پیشرفته دو بازوی اصلی پیشرفت سیسکو در تمامی این سال ها بوده است.

سخن مدیر عامل

با استعانت از ایزدمنان، برآنیم که در این دوره از مدیریت شرکت تولیدی کیان پلیمر طبرستان که یکی از شرکتهای خوشنام در صنعت روتومولدینگ است در بازار بین المللی صنعت پلیمر سرمایه ایران میباشد، با پایبندی به اصول و اخلاق حرفه‌ای، رعایت مقررات و مدیریت کسب وکار با بهرهمندی از ظرفیت نیروهای جوان، متخصص و متعهد و بر پایه خردجمعی در راستای نیل به اهداف والای سازمانی بیش از پیش بکوشیم و به ثمره آن، افزایش بهرهوری و هم افزایی، ایجاد ارزش افزوده، ارتقاء توانمندسازی، انگیزش کارکنان و توسعه سرمایهگذاریهای مولد جدید و به دنبال آن تحقق سودآوری پایدار در جهت حداکثرسازی منافع ذینفعان بهخصوص افزایش ارزش آفرینی کنیم.
مهندس ایراهیم شیخی
مدیرعامل شرکت کیان پلیمرطبرستان

لوگوی شرکت کیان پلیمر طبرستان
1 +
نیروی انسانی
1 +
کشور صادرات
1 +
تن تولید ماهانه
1 +
تولید سالانه

چشم انداز سیسکو :

سیسکو در تلاش است به برترین شرکت ارائه دهنده کامپاندهای صنایع آب و آبیاری در حوزه CIS و خاورمیانه تبدیل شود.

ماموریت سیسکو :

سیسکو با تولید مواد اولیه و محصولات مهندسی و منطبق بر الزامات روز دنیا در صنعت آب و آبیاری، به دنبال ارتقاء کیفیت و سطح بهداشت زندگی مردم جهان است. سیسکو با جذب نیروی انسانی زبده و نخبه،  همچنین تجهیز خطوط تولید خود و دستیابی به فناوری های نوین همواره به دنبال افزایش کیفیت و تنوع محصولات خود است.

ارزش های سیسکو

سیسکو در راه رسیدن به اهدافش خود را ملزم می داند به :
  • تعهد به اخلاق
  • حفظ کرامت انسانی و احترام به انسان ها
  • کارآفرینی و ایجاد اشتغال مولد و پایدار
  • بهبود مستمر کیفیت
  • ارزش و ثروت آفرینی
WeCreativez WhatsApp Support
Our customer support team is here to answer your questions. Ask us anything!
👋 Hi, how can I help?